a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Belediyeden İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek

 

Belediyeden İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek


Niğde Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nde kurulan Aşevi sayesinde yemek yapamayacak durumda olan ihtiyaç sahibi ailelere günlük sıcak yemek veriliyor.


Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, toplumun her kesimine yönelik yaptığı hizmetlerle kısa sürede adından sıkça söz ettiriyor.

 

Belediye Başkanı Rifat Özkan birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız belediyecilik anlayışı çerçevesinde hizmetlerini sürdürüyor. Başkan Özkan hayatlarını sürdürmekte güçlük çeken ailelere yardımların yapılması için her türlü gayreti gösteriyor.

 

Bu kapsamda geçmiş yıllar içerisinde kurulan aşevinin faaliyet kapsamını genişleten ve sosyal belediyecilik çalışmalarına önem veren Belediye Başkanı Rifat Özkan, Aşevi aracılığıyla günlük 75 aileye sıcak yemek ikramında bulunduklarını söyledi.

 

Başkan Özkan; “Niğde Belediyesi Aşevi, yılın 365 günü hizmet veriyor. Aşevi hizmeti, talepte bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza veriliyor. Hijyenik şartlarda hazırlanan yemekler her gün adreslere dağıtılıyor. Biz Niğde Belediye Başkanlığı olarak vatandaşımızın her ihtiyacında yanında olmaya onlara destek vermeye devam edeceğiz. Belediye Başkanlığı olarak en temel prensibimiz kimse açıkta kalmasın, aç kalmasın” dedi.