a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
“Esnaf Buluşmaları” Devam Ediyor

 

“Esnaf Buluşmaları” Devam Ediyor


Tarihi bedesten esnaf buluşmaları programı nedeniyle doldu taştı.

 

Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan “Esnaf Buluşmaları” adı altında başlattığı programlarının ikincisini de gerçekleştirdi.

 

Bedestende düzenlenen programa Belediye Başkanı Rifat Özkan, belediye başkan yardımcıları ve belediye birim müdürleri katıldı.

 

Birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız sloganıyla yola çıkan Belediye Başkanı Rifat Özkan; “Esnaflarımızı ziyaretimizle hemhal olmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızla her zaman iç içe olarak istek ve taleplerini alma gayretindeyiz. Ancak esnaflarımızla bir araya gelerek uzun uzadıya sohbet etme bulundukları cadde sokaktaki şikayet ve taleplerini dinlemek için böyle bir program düzenledik. Esnaf buluşmalar adı altında ikincisini düzenlediğimiz programımız her hafta Cuma günleri tarihi bedestende devam edecek. Bu programımızda da görüyoruz ki yoğun bir katılım sağlandı. Bu nedenle katılan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyoruz. Burada esnaflarımızdan aldığımız istek ve talepleri ilgili birimlerimiz yerine getirerek, çözüme kavuşturmak için çalışacaktır” dedi.

Tarihi bedestende esnaflar için düzenlediği programda esnafları tek tek dinleyerek istek ve taleplerini dinleyerek cevaplayan Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, sorunların çözümü için hep beraber çalışacağız dedi.