a
444 51 01
Çağrı Merkezi
Share
Özdemir ve Ergün'ün Yılbaşı Mesaisi

 

 

Özdemir ve Ergün'ün Yılbaşı Mesaisi


Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün yılbaşı gecesi kontrol noktalarını dolaşarak görevlilerin yeni yıllarını kutladılar.


Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ve Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün 2020’nin son gününde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdiler. Ziyaretlerden biri gece yarısı çeşitli noktalarda yasak nedeniyle görev yapan güvenlik görevlilerini ziyaret eden Başkan Özdemir ve Milletvekili Yavuz Ergün görevlilerin yeni yıllarını kutladılar. Tüm görevlilerle tek tek selamlaşan ve kutlama gerçekleştiren Özdemir ve Ergün aynı gece sahada çalışan gazetecilerinde yeni yıllarını kutladılar.

 

Gazetecilere tatlı ikram eden Başkan Özdemir, yeni yıl ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; 2020 yılının özellikle pandemi nedeniyle sıkıntılı geçtiğini 2021 yılının her kes için sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yılması dileklerinde bulundu. 

 

Ak Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergün de yaptığı açıklamasında; 2020 yılının sona erdiği dakikalarda yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşadıklarını belirterek, yeni yılın ülkemize, ilimize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.